Pozycjonusz

Pneumatyka siłowa

Hurtownia pneumatyczna Pneumat System to szeroki wybór zróżnicowanych elementów pneumatyki i automatyki przemysłowej. W ofercie znaleźć można m.in.:
a) Zawory kulowe zgodne z procedurą LOTO. System LOTO to norma bezpieczeństwa wdrażana w zakładach produkcyjnych, wg której produkty powinny być całkowicie bezpieczne. Oferujemy zawory kulowe Lockout/Tagout czyli popularne LOTO, które posiadają m.in. łańcuchy, kłódki oraz inne zabezpieczenia.
b) Wyłączniki krańcowe wykonane z aluminium oraz tworzywa sztucznego. Wyłącznik krańcowy zwany potocznie krańcówką, dostępny jest w kilku seriach, m.in. z czujnikiem indukcyjnym, mikrostykami, czy w wersji ATEX. Nasze wyłączniki krańcowe są znormalizowane i pasują do wszystkich zaworów kulowych.
c) Czujniki kontaktronowe położenia tłoka. Czujnik kontaktronowy dostępny jest w kilku wariantach m.in. jako czujnik półprzewodnikowy (PNP). Dokładną specyfikację wszystkich kontaktronów znajdziesz na naszej stronie internetowej, na którą już teraz pragniemy Państwa serdecznie zaprosić!

Lokalizacja firmy na mapie: