Pozycjonusz

OLE.PL Wojciech Apola

Zaniedbana i nieodpowiednio wyposażona toaleta ogólnodostępna rzutuje na obraz całej firmy, instytucji, lokalu gastronomicznego, hotelu, obiektu sportowego czy placówki służby zdrowia. Staje się też problemem, ponieważ brak właściwej higieny to większe ryzyko zachorowań.

OLE.PL to sklep internetowy, który dostarcza profesjonalne wyposażenie toalet publicznych, łazienek szkolnych, hotelowych czy szpitalnych. W ofercie znajdują się także akcesoria poszukiwane do gabinetów lekarskich, zakładów pracy czy lokali gastronomicznych. Różnorodna oferta sklepu obejmuje: dozowniki do mydła, pojemniki na ręczniki, dozowniki do czyściw, podajniki papieru toaletowego, suszarki do rąk, suszarki basenowe i hotelowe, przewijaki, poręcze dla niepełnosprawnych, kosze na śmieci, akcesoria do łazienki, środki czyszczące do profesjonalnych zastosowań, odświeżacze powietrza, ręczniki papierowe, papier toaletowy, płyny do mycia rąk i wiele innych.

Dzięki współpracy z czołowymi markami materiałów higienicznych i wyposażenia toalet, wśród których można wymienić Tork, Merida, Katrin, Ecolab, Gojo, Purell, Faneco, Bisk, Buzil czy Curver, sklep dostarcza najnowsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy na ole.pl, gdzie można zapoznać się z asortymentem.

Lokalizacja firmy na mapie: