Pozycjonusz

A plus C Systems

A plus C Systems to działająca w branży oprogramowania krakowska firma, twórca znanych Polsce i na świecie systemów statlook i uplook.
Firma od ponad 15 lat rozwija oprogramowanie, którego zadaniem jest kompleksowe zarządzanie zasobami IT w firmach i instytucjach. Głównymi klientami są małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

statlook umożliwia zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, licencjami. Dzięki niemu z łatwością można kontrolowac legalność oprogramowania w firmie, unikniemy surowych kar finansowych i prawnych za posiadanie nielegalnego oprogramowania. Dzięki zdalnym audytom administratorzy IT z łatwością zidentyfikują takie problemy.

Statlook umożliwia również monitorowanie komputerów: zdalnie i mobilnie. Dzięki temu menedżerowi mogą z łatwością kontrolować operacje wykonywane na firmowych komputerach. Wystarczy kilka kliknięć by utworzyć raport aktywności pracowników, ewidencjonować ich czas pracy oraz rozliczać za wykonaną pracę. statlook znacząco podnosi wydajność pracy w organizacjach.
Zwrot z inwestycji już nawet po miesiącu!

Administratorzy zaś mogą kontrolować bezpieczeństwo IT w sieci, monitorować komputery użytkowników, blokować strony internetowe, nośniki wymienne, zapobiegać wyciekom danych, z łatwością zinwentaryzują sprzęt i oprogramowanie.

Co więcej statlook ma wbudowany system helpdeskowy, który ułatwia obsługę zgłoszeń serwisowych. Helpdesk posiada funkcjonalność zdalnego pulpitu co wpływa pozytywnie na jakość i czas udzielanej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z oprogramowania statlook!

www.statlook.com/pl/

Lokalizacja firmy na mapie: